En Popüler Instagram Filtreleri

1.Normal 

Fotoğrafın hiç bir efekt kullanılmamış orjinal hali son yılların en çok tercih edilen instagram filtresi. Bunun en büyük sebebi insanların fotoğraflara instagrama yüklemeden önce çeşitli uygulamalarla filtre uygulamış olması.

2. Clarendon

“Clarendon” filtresi sıcak tonları hafif daha soğuk tonlara dönüştürür.

3.Gingham

“Gingham” filtresi vurguları ve doygunluğu azaltarak fotoğraflarınıza vintage özellik katar.

4.Juno

“Juno” filtresi fotoğraflarınızın canlılığını arttırmak için harika bir filtredir.

 

5.Lark

“Lark” filtresi fotoğraflarınızın titreşimini azaltır ve sakinleştirir.  Özellikle doğa çekimleri için kullanabilirsiniz.

 

6.Mayfair

“Mayfair” filtresi çok yönlü bir filtredir ve neredeyse her durumda etkili bir şekilde kullanılabilir. Fotoğrafın merkezine ılık aydınlık bir görüntü verirken kenarları koyulaştırır.

7.Valencia

“Valencia” filtresi renkleri yumuşatır ve fotoğraflarınıza sarı bir renk katarak ısıtır. Fotoğraflarınızla nostaljiyi hissettirmek istiyorsanız bu filtre en iyi seçeneklerden biri.

8.X-Pro II

“X-Pro II” filtresi fotoğrafın kenarlarına gölge ve koyuluk eklerken merkezine kontrast ekleyerek daha fazla öne çıkarır. Fotoğraflarınıza masal gibi bir görünüm hissi verir. Konunuzun merkezde olduğu fotoğraflarınız için iyi bir seçimdir.

9.Lofi

“Lofi” filtresi instagramdaki en parlak filtre seçeneklerinden biridir.  Fotoğrafınızı daha canlı hale getirmek için gölgeleri vurgularken kontrastı artırır. Cesur renkleri vurgulamak istediğinizde iyi bir seçenektir.

10.Aden

“Aden” filtresi özellikle sonbahar çekimleri için iyi bir filtredir. Sert ışıkları yumuşatmanızı ve retro bir görünüm elde etmeninizi sağlar.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: